Każdy z Nas pragnie miłości, wyrozumiałości i akceptacji.

 

Dom Seniora „Gołębi Dwór” prowadzony jest przez firmę "WI-KA" spółka z o.o.


Posiadamy pozwolenie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego  na prowadzenie placówki zapewniającej całodobową opiekę osobom starszym, niepełnosprawnym i przewlekle chorym  o numerze PS-IV.9423.3.4.2014.

 

          "Gołębi Dwór" otwarty został w kwietniu 2014 roku. Placówka usytuowana jest w Kamieniu Małym nad jeziorem Łabędź 5 km od miasta Iławy, która wraz z otulającym ją na obszarze 20 tysięcy hektarów Parkiem Krajobrazowym stanowi cenny fragment Zielonych Płuc Polski i jeden z najpiękniejszych zakątków Polski. Okolica „Gołębiego Dworu” sprzyja spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu, gdyż obiekt znajduje się jest nieopodal jeziora Łabędź. Nasz dom jest nowo wybudowanym, nowoczesnym obiektem pozbawionym barier architektonicznych, o wysokim standardzie, ze wszystkimi udogodnieniami dla osób starszych i niepełnosprawnych. Każdy u Nas może czuć się bezpiecznie, ponieważ  obiekt jest ogrodzony oraz wyposażony w:

- systemy alarmowe,

- systemy przeciwpożarowe,

- systemy przywoławcze,

 - podjazdy dla niepełnosprawnych,

- windę,

- dostosowane trakty komunikacyjne; 

 

 Dużym atutem Naszego Domu jest cicha, malownicza i kameralna okolica. Posiadamy duży taras z którego możemy podziwiać widoki na jezioro, oraz piękne zielone lasy i pola. Pragniemy aby każdy Pensjonariusz czuł się u Nas jak  w swoim rodzinnym domu, otoczony ciepłem i miłością. Za cel postawiliśmy sobie zapewnienie naszym Pensjonariuszom kompleksowej opieki na najwyższym poziomie, którą nadzoruje karda koordynująca w osobie menadżera i koordynatora medycznego.