Wybierz swój język

 

 

Dom Seniora oraz Centrum Neurorehabilitacji - Iława

Gołębi Dwór to Dom Seniora oraz Centrum Neurorehabilitacji im Prof. Jana Talara w Iławie. To wspaniała, komfortowa przystań położona na terenie zielonych płuc Polski, w unikalnych przyrodniczo warunkach pośród jezior, lasów, wysp, szuwarów...

Bezpośrednio sąsiadujemy z jeziorem Łabędź, a kilometr dzieli nas od najdłuższego akwenu w Polsce- Jezioraka, po którym pływał wielokrotnie sam papież, św. Jan Paweł II !

Nasza placówka to miejsce z sercem, przyjazne dla każdego: otwarte, pełnie ciepła, z komfortowym wyposażeniem dzięki czemu pobyt w Kamieniu Małym k. Iławy obfitował będzie w wielorakie korzyści zdrowotne dla wizytujących nas gości, w każdym bez wyjątku przedziale wiekowym.

Prywatny dom spokojnej starości i rehabilitacja w Iławie

Zapraszamy do zapoznania się z przebogatą, nakierowaną indywidualnie ofertą Gołębiego Dworu i już cieszymy się z możliwości spotkania z Państwem i dania im pełnej satysfakcji w wybranym przez Was segmencie.

Jesteśmy w pełni dyspozycyjni przez 24 godziny na dobę, nie wahaj się, zaufaj profesjonalistom w najlepszym tego słowa znaczeniu!

Do zobaczenia, czekamy na Ciebie w miejscu, które pokochasz!